Jdi na obsah Jdi na menu
 


Dárkové poukazy

9. 12. 2010
Dárek, který potěší

 

Poukazy:

Lymfit Relax                    430,- Kč

Lymfit Vita 5                  1100,- Kč

Lymfit Detox 4               1400,-Kč

Lymfit Vita 10                 2000,- Kč

 

Lymfit zrychluje metabolismus pomocí tlakové masáže, ozařování infračerveným spektrem elektromagnetického vlnění a nízkofrekvenčními elektrickými impulzy. Rehabilitační, regenerační i relaxační působení tohoto záření spočívá v pronikání paprsků do tkáně lidského organismus, kde blahodárně působí na správné prokrvení a také na regeneraci. Tlaková masáž probíhá silou vlnou. Zprůchodní  lymfatické cévy a pomáhá rychlejšímu odtoku toxických látek zadržených v těle. Nízké frekvenční elektrické impulzy útočí  cíleně a rozkládají velké množství  tukových buněk, tím způsobují kontrakce svalů a tím zvyšují kalorický obrat v těle, tudíž rychlejší spalování.

L Y M F I T  je komplexní zdravotní program. Hlavním cílem je normalizace metabolismu, která je klíčem k úspěšnému hubnutí s dlouhodobým efektem a celkové zlepšení zdravotního stavu.  Spolu se zdravou životosprávou a dostatečným pohybem Vám  Lymfit efekt pomůže udržet zdravý metabolismus.

 

 

Poukazy na reflexní terapii dle Jiřího Janči

cena od 450,- Kč

 

Poukazy na kosmetické ošetření  -   NATINUEL 

cena  od 500,-

NOVÁ MODERNÍ ÚČINNÁ PÉČE O PLEŤ PRO POTŘEBY NAŠÍ POKOŽKY ZATĚŽOVANÉ STRESEM, RYCHLÝM ŽIVOTNÍM STYLEM, SPÁNKOVÝM DEFICITEM, NEZDRAVÝM SLUNĚNÍM, TOUHOU UCHOVAT SI MLADISTVÝ VZHLED CO NEJDÉLE A TO PŘÍRODNÍ CESTOU.......JEDINÁ VOLBA, MAXIMÁLNÍ SPOKOJENOST, KRÁSNÝ ZÁŽITEK JE NATINUEL

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář