Jdi na obsah Jdi na menu
 


Masáže

22. 6. 2010

 

 

 

Studio Emily
 
 

images.jpg

dnešní uspěchané době potkáváme na ulicích lidi nejrůznějšího věku, ženy i muže, kteří jsou unavení jak fyzicky tak duševně. Spěch a stres se odráží na celkovém vzhledu člověka. Informací o radikálním řešení vzhledu , za poměrně vysoké ceny, je  mnoho /např. odstraňování podkožního tuku, různé přístroje na formování postavy, přístroje a léky na hubnutí, pilulky na deprese  atd./ a začíná je využívat  již spousta  lidí, kteří chtějí okamžitě vypadat lépe. Je to nejjednodušší i když nákladné  řešení, které nabízí jen pasivní čekání na výsledek.
  Pro aktivní a uvědomělé jedince, kteří dobře ví, že nikdo nikdy za ně neudělá krok k nápravě, když nebudou spolupracovat,  jsme tady my, abychom společně postupovali k odstraňování špatných návyků a připravili tělo pro dlouhý, práceschopný  a hlavně bezproblémový aktivní život.
 
Nabízíme:
 
Regenerační masáže – je to biologický proces, který má za úkol   vyrovnat a obnovit přechodný pokles funkčních schopností jednotlivých orgánů a celého organismu, pomocí speciálních  a individualizovaných metod a technik.
 
Rekreační masáže – slouží k osvěžení a urychlení odstraňování únavy u zdravých osob.
 
Sportovní masáže – celkově posilující masáž zaměřená na posílení organismu trénujícího sportovce, aby dosáhl lepších sportovních výkonů. Sportovní masáž však napomáhá hlavně k urychlenému odplavování tzv. únavových látek ze svalstva a k uspíšení celkové regenerace sportovce.
 
Masáže obličeje a dekoltu -  pravidelným prováděním tohoto druhu masáže zabráníte předčasnému stárnutí pleti, troufáme se říct, že naopak dosáhnete mladistvého vzhledu již po třetím  a dalším provedení této masáže za použití velmi účinného růžového oleje.
 
Masáže jsou speciální procedury, které se využívají především k upevnění tělesného i duševního zdraví, k posílení organismu , ke zvýšení výkonnosti nebo k osvěžení po fyzické i psychické námaze či ke zlepšení celkového vzhledu hlavně zapojením Vaší skryté vůle. Masírujeme kvalitním konopným olejem, který urychluje regeneraci organismu Budete-li chtít  změnit k lepšímu svůj současný  stav  a udržet si dlouho  fyzickou i duševní samostatnost a rovnováhu, je to jen a jen na Vás a my Vám velmi rádi pomůžeme.  
 
 
K celkové péči o zdraví patří bezpochyby zdravé a funkční chodidla, neméně pak krásné pěstěné ruce, jež jsou Vaší důležitou  vizitkou při kontaktu s dalšími lidmi.
 
Připravujeme:
Reflexní masáže plošek nohou a Aromaterapie